Metaloskopia i metaloterapia cz. 22
Napisane w Metaloskopia i metaloterapia przez admin On Luty 14, 2017 Tagi:Tym sposobem fakt powrotu wchodzi w obręb szerszego znaczenia prawa działania wstecznego. Wszystkie te prawa stają się podwójnie obowiązującymi, gdy działamy nie w stanic normalnym, lecz w śnie magnetycznym – tylko że wówczas reagnetyzer posiada inne środki działania, niekiedy potężniejsze, a mianowicie ruchy ręki, energię powietrza z płuc wydychanego i wpływ przez imaginację.
Metaloterapia jest jeszcze w dzieciństwie, ale to dzieciństwo jest tak obiecujące, że gdy się usunie dotychczasową rutynę i rozjaśni niektóre bardziej skomplikowane efekty, będzie się można spodziewać skutków zdumiewających.
Przede wszystkim jednak należy zarzucić uprzedzenie o stałej specyficzności jednego metalu dla danego organizmu. Rzeczywiście każdy organizm ma swój specyficzny metal czynny, przy danym stanie, ale gdy len stan się zmienia, zmienia się i specyficzność metalu. W wypadkach prostych, zastrzeżenie to jest zbyteczne. Miałem na przykład stałe polepszenie od samej tylko miedzi w wypadku hemofilii u dziewczynki uważanej za nieuleczalną. Miedziane sześć groszy przywiązane do ręki, w ciągu tygodnia przywróciły w niej władzę o tyle, że wszystkie ważniejsze ruchy, nic wyłączając ściskania, mogły być wykonywane. Gdy jednakże paraliż jest szerszym i niejednostajnym, trzeba co pewien czas metal zmieniać, a nawet od początku wypada nieraz na jedną stronę ciała działać jednym metalem a na drugą drugim. Tak np, w wypadku zadawnionego paraliżu, ze znieczuleniem na ból z lewej strony, a na ból i na ciepło z drugiej, okazało się, że czynnym metalem dla lewej strony było srebro, a dla prawej złoto.
Stoimy na progu nowej dziedziny zjawisk, wspaniałych w swej dobroczynnej prostocie, i tylko wielka głupota połączona z bardzo złą wiarą może wytaczać proces o to, że ktoś ośmielił się biednej dziewczynie w szpitalu choćby na kilka dni przywrócić czucie, za pomocą ręki, magnesu i blaszki.
Polecane:
- Metaloskopia i metaloterapia cz. 14 Można także u zdrowego, lecz wrażliwego człowieka wywołać metalami kontrast czuciowy. Nazywam tym wyrazem anestezję z jednej strony ciała, przy hiperestezji czyli nadczułości z drugiej. Najpospoliciej udaje się to przy przyłożeniu srebra do jednej ręki…
- Metaloskopia i metaloterapia cz. 11 W wypadku tym, miałem nadto możność sprawdzenia tak zwanego transferu, czyli przeniesienia choroby, z jednej połowy ciała na drugą. Na żądanie lekarza, kierującego oddziałem, dokonałem przeniesienia z lewej strony na prawą w ciągu niespełna kwadransa.…
- Metaloskopia i metaloterapia cz. 20 Podobnież termometrem stwierdzić można podniesienie się ciepłoty w organizmie sparaliżowanym, na który działa metal czynny. W jednym np. wypadku połowicznego znieczulenia, termometr włożony pod pachę wskazywał z lewej strony, chorej, 36,5° C., z prawej, niby…
To Cię zainteresuje:
chirurgia reki warszawa
chirurgiczne usuwanie
chirurgiczne usuwanie zębów ósemek
choinki sprzedaż hurtowa
coaching wspolne poszukiwanie rozwiazan
czarne koronki
czarno biała drukarka
dealer volkswagen użytkowe
dealer vw użytkowe
Delikatne zabiegi laserowe